top of page

Pevné desky

Tisknete významný dokument? Zabalte ho náležitě – do pevných termodesek Hard Cover! Padnou tenčím i silnějším dokumentům do 340 listů, od firemních prezentací po diplomky. S plejádou dostupných formátů se dokonale přizpůsobí účelu – vybírejte z A4 na výšku (možnost okénka), 

A4 na šířku (fotoknihy), A5 na výšku či A3 na šířku (portfolia). Barva? Dokonale sladěná s firemním designem díky 8 moderním odstínům! Na přání dotiskneme logo či celoplošný design (od 300 ks). Buďte důvěru reprezentativními výstupy. A oslňte moderní prezentací dotaženou do puntíku.

Etiam quis quam. Suspendisse sagittis

ultrices augue. Fusce consectetuer risus

a nunc. Nam libero tempore, cum

soluta nobis est eligendi optio

  • Kvalitní pevné desky pro vazbu dokumentů

  • 8 moderních odstínů!

  • Dotisk loga, textu či plošného designu

  • Formát A3, A4 i A5; s okénkem či bez

  • Svažte až 340 listů!

Specifikace

Pro každodenní i speciální dokumenty – s pevnými deskami budete mít po ruce reprezentativní obal
pro jakýkoliv výtisk. Firemní design, ocelový hřbet, doživotní výdrž vazby. Upevněte důvěru klientů profesionální firemní prezentací.

Kvalitní i flexibilní

Vyberte si barvu desek:

antracitová

azurová

stříbrná

bordó

černá

tmavě zelená

tmavě modrá

bílá

váš návrh

Upevníte důvěru profesionálními výstupy, ať už se pohybujete v obchodu, právu, realitách, úředním sektoru, finančním poradenství, architektuře, školství či fotografii. Zrychlíme práci vaší tiskárny či copycentra pomocí geniálních termovazačů. Osvěžíme pohřební sortiment moderními smutečními doplňky. A vyrobíme menu desky, které zatouží hosté otevřít.

Dodáme řešení, které dokonale padne Vašemu byznysu.

PROČ VAZBA PELEMAN?

Protože na formě záleží, když chcete světu říct něco důležitého. 

V dnešním online světě máte zhruba 50 vteřin na to zaujmout. 

S hmatatelným výstupem prodloužíte tento interval na dlouhé minuty. S řešením PELEMAN si vaši práci vezmou lidé do rukou, osahají si ji. Zanechá prožitek... a zrodí se vztah. 

S patentovanou technologií PELEMAN vytvoříte do 2 minut reprezentativní vazbu přímo ve vaší kanceláři. Vyberete si desky,
které dokreslí vaši firemní identitu.

Zavolejte nebo napište, domluvíme se na ukázce u nás v showroomu. Nebo vám desky pošleme na vyzkoušení přímo do vaší kanceláře.

Chcete si pevné desky nejprve vyzkoušet?

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Děkujeme za zprávu!

bottom of page