top of page

Personalizované desky

či desky na certifikáty. Pro kompletní přehled formátů navštivte jednotlivé podstránky desek. Celoplošnou personalizaci děláme od 300 kusů ve všech RGB barvách.

Využijte svou nezaměnitelnou vizuální identitu naplno! A přijďte na mysl klientům, až se budou rozhodovat o příští spolupráci.

Etiam quis quam. Suspendisse sagittis

ultrices augue. Fusce consectetuer risus

a nunc. Nam libero tempore, cum

soluta nobis est eligendi optio

Obrandujte své tištěné dokumenty a zapište se do podvědomí na první pohled. Tyhle desky vám 100% personalizujeme. Co to znamená? Oblečeme je do vaší grafiky odshora dolů. Vybraná fotografie, plošný motiv nebo kombinace – otiskneme jakékoliv nápady. Vaším designem podepíšeme pevné knižní měkké termodesky, desky s násuvnou lištou

  • Desky kompletně ve vašem designu!

  • Natiskneme fotografii, text i plošný motiv

  • Vyberte si typ desek: pevné, měkké, na certifikáty...

  • Stoprocentní personalizace od 300 kusů

  • Plejáda formátů: A3 na šířku, A4 na výšku, A5... 

Specifikace

Pro každodenní i speciální dokumenty
– s personalizovanými deskami budete mít po ruce reprezentativní obal pro jakýkoliv výtisk. Firemní design, ocelový hřbet, doživotní výdrž vazby. Upevněte důvěru klientů profesionální firemní prezentací!

Kvalitní i flexibilní

Upevníte důvěru profesionálními výstupy, ať už se pohybujete v obchodu, právu, realitách, úředním sektoru, finančním poradenství, architektuře, školství či fotografii. Zrychlíme práci vaší tiskárny či copycentra pomocí geniálních termovazačů. Osvěžíme pohřební sortiment moderními smutečními doplňky. A vyrobíme menu desky, které zatouží hosté otevřít.

Dodáme řešení, které dokonale padne Vašemu byznysu.

PROČ VAZBA PELEMAN?

Protože na formě záleží, když chcete světu říct něco důležitého. 

V dnešním online světě máte zhruba 50 vteřin na to zaujmout. 

S hmatatelným výstupem prodloužíte tento interval na dlouhé minuty. S řešením PELEMAN si vaši práci vezmou lidé do rukou, osahají si ji. Zanechá prožitek... a zrodí se vztah. 

S patentovanou technologií PELEMAN vytvoříte do 2 minut reprezentativní vazbu přímo ve vaší kanceláři. Vyberete si desky,
které dokreslí vaši firemní identitu.

Zavolejte nebo napište, domluvíme se na ukázce u nás v showroomu. Nebo vám desky pošleme na vyzkoušení přímo do vaší kanceláře.

Chcete si personalizované desky nejprve vyzkoušet?

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Děkujeme za zprávu!

bottom of page