top of page

UV KOVOVÉ DESTIČKY

Odolné podtácky, magnety i náhrobní destičky – nejen v to proměníte kovové polotovary Peleman. UV rezistentní kovové destičky jednoduše potisknete textem či fotografií pomocí termopresu a termosublimační tiskárny. Budou z nich podtácky? Přilepte na spodní stranu samolepicí korkovou či  

Etiam quis quam. Suspendisse sagittis

ultrices augue. Fusce consectetuer risus

a nunc. Nam libero tempore, cum

soluta nobis est eligendi optio

pěnovou základnu. Ohřívají se ve výrobě magnety? Sáhněte po samolepicí magnetické pásce. Kovové destičky Peleman odolají UV záření, v podobě fotoportrétů tak zanechají hřejivou tečku na náhrobcích. Čtverec, kruh, obdélník či srdce – potiskněte třeba všechny. S inovativním řešením Peleman!

Jak na potisk?

Vytiskněte návrh na termosublimační tiskárně. Sloupněte
z destičky ochrannou fólii a přiložte ji touto stranou na papír. Přichyťte z obou stran termopáskou. Vložte do termopresu na 140 vteřin. Hotovo! Pomocí ochranných rukavic už jen odstraňte pásku a papír. 

Specifikace

Termopres a tiskárna

  • UV ochrana – potisk nevybledne ani na přímém slunci

  • Voděodolnost, nepoškrabatelný povrch

  • Lze potisknout textem, motivem či fotografií

  • Bílá, stříbrná, zlatá barva

  • Tvary: čtverec, kruh, ovál, srdce, obdélník

  • Využití: podtácky, magnety, náhrobní fotografie, štítky na urny či rakve, QR stojánky pro restaurace, cedule, jmenovky na dveře...

Dva přístroje, nekonečno originálních destiček.
S termosublimační tiskárnou EPSON a termopresem potisknete kovové polotovary opravdu jednoduše. Vytiskněte návrh, přiložte destičku, vložte do termopresu. Za pár minut hotovo!

Zavolejte nebo napište, domluvíme se na ukázce u nás v showroomu. Nebo vám termopres a tiskárnu pošleme na vyzkoušení přímo do vaší kanceláře.

Chcete si potisk destiček nejprve vyzkoušet?

VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Děkujeme za zprávu!

bottom of page